REFERENCIE


 

Počas viac ako 30 ročného fungovania David Allen Company sme mali česť spolupracovať s mnohými známymi a úspešnými spoločnosťami po celom svete. Spolupracujeme so širokým spektrom klientov, od nadnárodných korporácií, cez startupy, neziskové organizácie, univerzity až po samostatných podnikateľov. Na Slovensku a v Českej republike sme počas nášho pôsobenia privítali na GTD tréningoch aj účastníkov z týchto spoločností:

"Používam Tasks a funguje to. Normálne tie úlohy si takto jednoducho trackujem a nič nezabudnem. Jediné, čo mi teraz už len zostáva, je zmanažovat Projekty, lebo tam sa mi toho nazbieralo najviac a neubúda. ;-)"
Erik FeriancContract and Business Manager, Orange Business Services
"Keďže klientom ponúkame v oblasti hypoték kompletný servis, práca našich hypotekárnych špecialistov je veľmi rôznorodá a zahŕňa mnoho činností, od vypracovania analýzy, cez nájdenie optimálneho riešenia až po kompletnú administratívnu podporu pri zápise do katastra. GTD systém nám pomáha tento nával povinností usporiadať do logických krokov, robiť našu prácu čo najefektívnejšie a popritom si zachovať čistú hlavu. Ja a väčšina mojich kolegov využívame GTD naozaj denne."
Kamil Bučoriaditeľ Hypotekárneho centra KAMAPRO
"Chcem sa poďakovať za absolvované školenie, na ktorom sa určite oplatilo zúčastniť. Mnohé z prezentovaných vecí sú aplikovateľné nielen v práci, ale aj v osobnom živote. GTD školenie určite odporúčam."
Martin Mičkoobchodný riaditeľ, SCP PAPIER, a. s.
"Teoretické školenia nie sú úplne moja parketa. Preto oceňujem, že GTD tréning bol orientovaný na prax, na bežné každodenné fungovanie. Každý deň musím zvládnuť množstvo rôznych úloh a so správnym systémom to ide každopádne ľahšie a s lepším pocitom."
Marek Kollárkonateľ, Retail Expert s.r.o.
"Má to hlavu aj pätu, je to zo života. Techniky sú použiteľné hneď aj v ten deň po workshope. Odteraz si budem veci viac zapisovať a menej držať v hlave."
Marian TokarskýRisk Manager, Slovenská sporiteľňa, a. s.
"Prešlo síce len pár dní od kurzu GTD, ale môžem povedať, že už teraz registrujem zmenu. Síce mám zero inbox, ale napr. aj pomôcka Waiting mi umožnila si ešte viac veci utriediť a nedržať v hlave to, na čo čakám. Plus kategorizovanie cez tasks veľmi pomáha. A zápisník vedľa postele tiež. 😉 Vďaka. Ozaj veľmi podnetný kurz."
Juraj KrošlákGlobal Client Programs Europe, Orange Business Services
"Inšpirácií ako zvládať prácu produktívnejšie nie je nikdy dosť. Utvrdil som sa, že úlohy si potrebujem zapisovať a nie ich držať v hlave. Verím, že niektoré princípy je dobré uplatniť aj doma, aj keď to už nemám úplne len v mojich rukách."
Pavol ZávodnýRegional Account Manager, SAS Slovakia, s.r.o.
"S dojmami z kurzu som sa podelila aj doma a teraz sa s manželom predbiehame, kto toho aplikuje viac a ako nám to vychádza/nevychádza. Je to úplne čarovné ako pár jednoduchých „pravidiel“, z ktorých teraz budujem návyky, ma oslobodzujú a prinášajú pokojnejší pocit (maily z inboxu triediť hneď, nie až po 4tom prečítaní, odkladať veci na jedno miesto - už dva týždne mám kľúče na vešiačiku a nehľadám ich každé ráno, a pod. :-). Všetko čo ma napadne, nejaká väčšia úloha v robote, alebo doma si píšem a cítim sa slobodnejšie, taká otvorenejšia myseľ, akoby som „zálohovala" niečo na externú pamäť a zvýšilo mi miesto na iné. 🙂 Takže za mňa zatiaľ veľké ĎAKUJEM.
Katarína ZsigováCAC specialist, SLOVNAFT, a. s.
"GTD nie je vôbec len pre vrcholových manažérov firiem, ale pre všetkých, ktorí majú veľa nápadov a snov a všetky chcú stihnúť realizovať ešte v tomto živote :-)"
Patricia ČernákováŠkola permakultúry, Hrušov
"Po absolvovaní GTD školenia som si jednoznačne odniesla praktické veci, ktoré som ihneď implementovala aj v praxi. Upratala som si všetky moje inboxy, tak aby boli v súlade s GTD metodológiou. Marek nás s tou metodológiu zoznámil a všetko nám vysvetľoval na reálnych a konkrétnych príkladoch. V praxi som hneď po školení začala používať aj pravidlo 2 minút :-)."
Martina Kocunovátréner, Slovak Telekom, a.s.

VYBRANÍ GLOBÁLNI KLIENTI

Spoločnosť David Allen Company dnes reprezentuje viac ako 200 certifikovaných GTD trénerov a konzultantov po celom svete. Podporovať produktivitu sme mohli napríklad aj u týchto našich globálnych klientov.