ŠKOLENIA / WORKSHOPY PRE VEREJNOSŤ


 

GETTING THINGS DONE® | ONLINE WEBINÁR

GTD: ZÁKLADY PRODUKTIVITY BEZ STRESU

13.6.2023 / 9:00 - 12:00

Nestíhate? Ste neustále zaneprázdnení?

V dnešnom hektickom svete, kde sme všetci zahltení informáciami a povinnosťami, máme častokrát pocit, že jednoducho nie sme schopní stíhať všetko potrebné - či už v práci alebo v osobnom živote. Postupy metódy GTD pomáhajú ovládnuť toto nekonečné množstvo úloh a transformovať ho do systému produktivity bez stresu.

Čo je to GTD?

Getting Things Done je svetoznáma metóda vytvorená Davidom Allenom na základe jeho dlhoročných skúseností s rozvojom osobnej a organizačnej produktivity. Princípy GTD predstavujú komplexný prístup k riadeniu svojho života, pracovného ako aj súkromného. Je to umenie pracovať a žiť produktívne a bez zbytočného stresu.

Objavte vyššiu úroveň produktivity v osobnej aj pracovnej oblasti

Metóda Davida Allena vás nenaučí zorganizovať si pracovné úlohy preto, aby ste mohli pracovať viac, tvrdšie a dlhšie. Možno práve naopak! Zavedením metodológie GTD do vašeho pracovného života zefektívnite prácu, získate voľný čas, zbavíte sa stresu a zkľudníte svoju myseľ. Vedľajším účinkom je aj zvýšenie vnútornej spokojnosti a motivácie púšťať sa do nových projektov - či už pracovných alebo súkromných.

Pre koho je webinár určený?

Pre Vás, ak ste o metóde GTD ešte veľa nepočuli alebo robíte v rámci GTD iba prvé kroky. Aj pre Vás, ak sa chcete dozvedieť o základných princípoch osobnej produktivity, ktoré viete ihneď po webinári aplikovať do svojho života. A tiež pre Vás, ak uvažujete o komplexnom rozvojovom programe produktivity GTD, ale neviete, čo presne od toho môžete očakávať. Zúčastniť sa webináru môže byť vhodným prvým krokom pre každého, kto chce realizovať viac správnych vecí, za menej času, s menším stresom a väčším pocitom jasnosti a kontroly. 

Čo na webinári zažijete?

Počas interaktívneho webináru sa oboznámite so základnými princípmi metódy Getting Things Done pre získanie kontroly, jasnosti a nadhľadu v aktuálnom rýchlo meniacom sa svete. Pozrieme sa na základy práce s piatimi krokmi riadenia workflow - modelom pre optimalizáciu našej každodennej práce. Súčasťou webináru budú aj praktické cvičenia, ktoré budete môcť okamžite aplikovať do svojho života - pracovného ako aj súkromného. Webinár je interaktívny, priestor pre dodatočné otázky je samozrejmosťou.

GTD vnáša poriadok do chaosu a eliminuje prokrastináciu

Vo svete, v ktorom sme neustále zahltení informáciami a úlohami, GTD vnáša poriadok do chaosu, zvyšuje produktivitu, schopnosť sústredenia a eliminuje prokrastináciu. 

0
POČET INFORMÁCIÍ OBDRŽANÝCH DENNE
0
GB DÁT KONZUMOVANÝCH DENNE
0
PRIEMERNÝ POČET EMAILOV OBDRŽANÝ DENNE
0
%
VŠETKÝCH DÁT BOLO VYTVORENÝCH V POSLEDNÝCH 2 ROKOCH
0
HODÍN STRÁVENÝCH S RODINOU POČAS TÝŽDŇA

Za dôveru ďakujeme našim skvelým klientom...

Vydajte sa na GTD cestu vyššej produktivity s menším stresom

TERMÍN: utorok 13.6.2023 / 9:00 - 12:00

LOKALITA: online cez MS Teams

ČAS: 9:00 - 12:00

TRÉNER: Štefan "Pišta" Godó, certifikovaný GTD tréner

JAZYK: slovenčina

POČET ÚČASTNÍKOV: max. 20

CENA: 
Zľavnená cena (platí do 2.6.): €75 bez DPH / €90 s DPH
Štandardná cena: €95 bez DPH / €114 s DPH

UZÁVIERKA REGISTRÁCIE: 9.6.2023

CHCEM SA ZAREGISTROVAŤ