O NÁS


 

David Allen

David Allen, tvorca GTD metodológie a autor medzinárodného bestselleru Getting Things Done, je vedúcou svetovou autoritou v oblasti osobnej a organizačnej produktivity. 

Je tiež zakladateľom a kľúčovým členom medzinárodnej vzdelávacej spoločnosti David Allen Company, ktorá je považovaná za zlatý štandard v oblasti školení a koučingu produktivity. David Allen Company poskytuje certifikované GTD školenia a konzultácie, ktoré vychádzajú z viac ako 30 rokov skúseností s aplikáciou metódy GTD v praxi firiem po celom svete.

David Allen Company je globálnou tréningovou a koučingovou spoločnosťou, ktorá je prostredníctvom svojich exkluzívnych certifikovaných partnerov aktívna takmer vo všetkých krajinách sveta. Certifikovaným partnerom pre Slovensko a Českú republiku je naša spoločnosť Productivity Partners, s.r.o.

Marek Kogan

Som certifikovaný GTD tréner a vediem spoločnosť Productivity Partners, ktorá je výhradným poskytovateľom certifikovaných tréningov a konzultácii v metodológii GTD pre Slovenskú a Českú republiku.  

Mojou úlohou trénera a konzultanta v oblasti produktivity je podporovať jednotlivcov a firmy v dosahovaní lepších výsledkov a pomáhať im zvládať ich úlohy a povinnosti efektívnejšie a s menším stresom. 

S metódou GTD som sa prvýkrát stretol asi pred 7 rokmi, keď som pracoval ako manažér útvaru akvizícií korporátnych zákazníkov v spoločnosti T-Mobile a hľadal som cestu ako byť čo najproduktívnejší a zároveň si zachovať čistú myseľ a strategický nadhľad. Odvtedy sa GTD stalo neoddeliteľnou súčasťou mojich dní a pomáha mi s väčšou ľahkosťou zvládať každodenné výzvy pracovného aj súkromného života.

V prípade Vášho záujmu sa s Vami rád porozprávam o tom, ako môže GTD aj Vám a Vašej firme pomôcť k vyššej produktivite, nižšiemu stresu a v konečnom dôsledku k vyššej celkovej spokojnosti.

Email: marek.kogan@gtd.sk  |  Tel.: 0903 600 337

Jaroslav Sedlák

V Productivity Partners pracujem ako Business Developer a som tiež certifikovaný GTD tréner.

Dlhú dobu bola moja práca spojená s IT a s ľuďmi. Za svoju doterašiu, viac ako 20 ročnú, kariéru som pôsobil ako IT manažér, interný konzultant ekonomického softvéru, konzultant dodávateľa manažérskych informačných systémov, projektový manažér a manažér konzultačného tímu v nadnárodnej spoločnosti.

S GTD metódou som sa stretol pred pár rokmi a okamžite ma oslovil je názov - Getting Things Done - teda veci realizovať a dokončovať. Po jej detailnom preskúmaní a aplikovaní som však dosiahol oveľa viac. GTD metóda mi pomohla zorientovať sa v tom, čo robím a najmä v tom, čo nerobím. Umožnila mi presunúť sa z roly hasiča do aktívneho realizovania mojich cieľov naprieč osobným aj pracovným životom.

Predávanie poznatkov iným znamená pre mňa ďalšie rozširovanie mojich vlastných vedomostí a obzorov. Rád sa preto o svoje skúsenosti a znalosti podelím aj s vami a s veľkým potešením budem svedkom a spolutvorcom vašej cesty k produktívnemu a zmysluplnému životu. 

Email: jaroslav.sedlak@gtd.sk  |  Tel.: 0915 495 909

Jozef Garaj

V dnešnej neúprosnej informačnej dobe viete najlepšie ľuďom pomôcť tým, že im dáte kontrolu nad životom, pokojnú sústredenú myseľ,  poriadok v túžbach, povinnostiach, očakávaniach a informačnom pretlaku... Toto všetko im donesie vnútorný kľud, strategický nadhľad, možnosť „byť tu a teraz“, čo je v živote asi základným predpokladom ako byť šťastný a vedieť si vychutnať všetko, čo nám život ponúka, či už je to čas s rodinou, venovanie sa záľubám, práci. 

Tieto myšlienky ale aj mnohé ďalšie predchádzali tomu, aby som po 7mych rokoch v automobilovom priemysle a takmer 9tich rokoch v Telco a IT biznise skočil do oblasti vzdelávania a osobnej produktivity.

Pred pár rokmi mi niekoľkomesačné cestovanie po Ázii pomohlo znovu získať kontrolu nad svojimi myšlienkami, túžbami, nadhľad nad životom a vrátilo mi pokojný spánok aj skutočné hodnoty. Následný návrat späť domov ma prinútil hľadať spôsob, ako si to všetko udržať aj v našej modernej uponáhľanej informačnej dobe.

Skúsil som viacero metód, ale až koncom roka 2016 som dostal konečne komplexné riešenie, aké som očakával a potreboval. Našiel som ho vďaka kamarátom z Productivity Partners, ktorý ma pozvali na ich GTD školenie. Od začiatku roka 2017 postupne implementujem jednotlivé prvky GTD do svojho života a vytváram z nich návyky, čo môj život skutočne výrazne zmenilo a mení k lepšiemu každým dňom.

Aj preto chcem teraz zužitkovať svoje bohaté pracovné skúsenosti v oblasti obchodu na to, aby som ako Business Development Manager dostal GTD k čo najväčšiemu počtu ľudí a tým robil niečo, čomu verím a v čom vidím hlbší zmysel.

Email: jozef.garaj@gtd.sk  |  Tel.: 0903 500 233